Oferta współpracy

Email: kwartazawada@gmail.com

Oferta współpracy

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Piłkarski klub sportowy powstał w Zawadzie w roku 1952. Zadebiutował w rozgrywkach klasy C w sezonie 1953-53. W latach 60 i 70-tych klub grał w najniższych klasach rozgrywkowych „C” i „B”. Pod koniec lat 70-tych i na początku lat 80-tych drużyna wywalczyła awans do klasy „A”. Przygoda z klasą „A” była krótka i nastąpił spadek do niższych klas rozgrywkowych. Dopiero w rok 2004 zespół ponownie awansował do klasy „A”. Na mecze naszej drużyny przychodzi duża rzesza kibiców (od 100 do nawet 400). W sezonach 2010/2011 i 2011/2012 nasza drużyna zajmowała kolejno 5 i 6 miejsca w rozgrywkach 1 grupy częstochowskiej klasy "A". Oprócz drużyny seniorskiej klub obecnie prowadzi drużynę juniorów młodszych. Ponadto ściśle współpracuje z lokalnymi organizacjami, takimi jak: stowarzyszenie „Jedność w Działaniu”, ZMW, OSP czy Kołem Wędkarskim. Między innymi od 3 lat wspólnie ze stowarzyszeniem „Jedność w Działaniu” klub organizuje Gminny Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej. Turniej ten, dzięki bardzo dobrej organizacji, zyskał uznanie w oczach władz gminnych i setek kibiców!

KORZYŚCI DLA SPONSORA

Za oferowaną pomoc jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące promocji Państwa firmy lub produktu. Do Państwa dyspozycji oddajemy logo nazwy imprez, stroje sportowe, reklamy na stadionie, foldery, plakaty informacyjne oraz prężnie funkcjonującą stronę internetową.

Naszymi kibicami są ludzie w różnym wieku. Na naszych meczach pojawiają się reprezentanci władz gminy i powiatu, a także właściciele firm i sklepów. W każdym roku powiększa się grono kibiców i osób skupionych wokół klubu sportowego.

Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie sponsoringu oraz promocji Państwa firmy poprzez sport, co jest obecnie najlepszą formą kreowania wizerunku firmy i jej produktów na rynku.

PLANY I OCZEKIWANIA

Posiadane środki pieniężne ograniczają w znacznym stopniu nasze ambicje sportowe. Klub opiera działalność na dotacji z Urzędu Gminy Kłomnice, co stanowi ok. 70% w skali roku. Liczymy, że brakujące 30% uda się pozyskać od sponsorów (firm, przedsiębiorstw, osób fizycznych). Każda forma sponsorowania będzie mile widziana i przyjęta z wdzięcznością. Naszym celem piłkarskim jest rozwój, szkolenie wychowanków oraz awans do wyższej ligi.

Drogi Sponsorze, Ty możesz nam wydatnie pomóc w osiągnięciu tych celów!

Z poważaniem i wielką nadzieją współpracy

Zarząd Klubu

KS „Warta” Zawada