Porażka za porażką

• autor: GKS_27, 2013-11-02 16:31

1-0 do przerwy, 2-0 po 90 minutach. Takim wynikiem zakończył się ostatni w tej rundzie wyjazdowy mecz Warty Zawada z LZS Mrzygłód. Niestety wynik ten prawdopodobnie daje Warcie miejsce spadkowe na całą zimę..

herb LZS Mrzygłód (b)
LZS Mrzygłód (b)   Warta Zawada

herb Warta Zawada Informacje o kadrze Warta Zawada

1. Maciąg Hubert
2. Dąbrowski Andrzej kapitan
3. Kukla Marcin
4. Bugaj Mariusz
5. Perliński Łukasz  zmiana 46" Wołek Dominik
6. Rakowski Łukasz
7. Posak Jakub żółta kartka
8. Wilk Paweł
9. Wolski Michał
10. Piotr Pluta
11. Abresz Adrian

herb Warta Zawada Zawodnicy rezerwowi Warta Zawada

1. Borowik Damian

Strzelcy bramek:

1-0  35'  Gębka Dominik

2-0  53'  Miecznik Robert

Napomnienia (kartki):

40' Jakub Posak (żółta kartka)

autor: ~Kibic 2013-11-03 10:53:54

avatar Potrzebny jest nam nowy trener .

autor: ~Obiektywnie 2013-11-03 11:37:25

avatar Zmiana trenera raczej nic nie da. Ubytków z lata nie da załatać się od tak (zreszta juz poprzedni sezon był trudny). Chłopaki starają się jak moga ale w kluczowych momentach brakuje zawodników, którzy przeważyliby szalę zwycięstwa na naszą stronę. Potrzeba 2-3 dobrych grajków oraz dobrze przepracowanej zimy.

autor: ~znajomy 2013-11-03 19:12:27

avatar zgodzę się z ,,kibicem''. pomyślcie chłopaki nad grającym trenerem to już będzie 1 chłop więcej do gry. a do tego przeważnie weźmie swoich zawodników.

autor: ~Ktoś 2013-11-03 20:01:45

avatar Obiektywnie - bardzo dobre stwierdzenie. Ogólnie gra z meczu na mecz wygląda co raz to lepiej ale brakuje kogoś na boisku kto ustabilizowałby grę i dał znaczącą przewagę. Ważne, że chłopaki się starają. Nie ma zawodników spoza naszej gminy, wszyscy tutejsi, młody skład. Trzeba treningów, gry i dobrze przepracowanej zimy aby wszystko zatrybiło. Trener akurat jest odpowiednią osobą bo ma rozległą wiedzę i jest doświadczony. Niejedną drużynę poprowadził do awansu. Będzie dobrze !

autor: ~znajomy 2013-11-03 21:11:27

avatar drużynie którą się buduje przede wszystkim potrzeba gry. sama młodość to nie wszystko. to powinno być połączenie doświadczonych osób (może nawet i grającego trenera) oraz młodości, która pragnie się uczyć i wygrywać. młodzi niektórzy trenerzy mają także awanse drużyn do lig wyższych. gdybyście byli zainteresowani to podeślę wam nazwisko. Pozdrawiam i kibicuję wam.

autor: ~Gracz 2013-11-03 23:01:23

avatar Runda jeszcze trwa. Mamy 5 pkt a do zdobycia jest jeszcze 6. Łatwo nie będzie ale będziemy walczyć. Później przyjdzie czas na analizę wydarzeń i decyzje. W przeciwienstwie do lata czasu na działanie będzie znacznie więcej (wówczas po zaskakującym odejściu Cz-wy było parę dni teraz będziemy mieli ok 2 miesięcy do rozpoczęcia przygotowań oraz ok. 4 do startu rundy wiosennej). Na pewno nie poddamy się. Będziemy walczyć do ostatniej minuty sezonu!

autor: ~anonim 2013-11-06 22:07:15

avatar ile spada?

autor: ~Kto to wie.. 2013-11-07 09:51:20

avatar Zgodnie z regulaminem to dwie jednak wobec reorganizacji ligi okregowej (24 druzyny zamiast 16-tu) to moze byc roznie (w listopadzie mial pojawić się nowy regulamin rozgrywek uwzględniający planowane zmiany). Awans do okregowki maja uzyskac az 3 najlepsze druzyny a 3 najslabsze druzyny okregowki mogą ew. zagrać baraze z czwartymi ekipami A klas (w zależności od liczby spadkowiczów z 4 ligi). W takiej sytuacji jezeli do B spadlyby 2 ostatnie druzyny to z B do A musiałoby awansować aż 5-6 drużyn (z kazdej grupy). W tej sytuacji moze okazac, że z A nie spadnie zadna ekipa lub 1-2 ostatnie zagrają jakieś baraże (chyba, że nastąpi reorganizacja A klasy - zmiejszenie liczby drużyn lub utworzenie jednej grupy - w co wątpię)