Plan przygotowań do rundy wiosennej

• autor: Kristoffer1980, 2014-01-16 10:39

Szczegóły rozegranych spotkań "pod więcej"

Warta: Dudek - Dąbrowski, Bugaj M., Kukla, Wolski M. - Wilk, Wolski D., Borowik D., D.K., Posak, Abresz oraz Rakowski, Bugaj K.

Trener Marian Kotecki zaplanował po dwa treningi w każdym tygodniu przygotowań (najprawdopodobniej we wtorki i czwartki; o ewentualnych zmianach zawodnicy będą na bieżąco informowani m.in za pośrednictwem facebook'a - grupa zamknięta "Warta Zawada seniorzy" oraz poniższej strony).

Zaplanowane spotkania kontrolne:

01.02   Warta - Unia Rędziny  3 : 1 (Warta: Abresz, Borowik D., Wilk)

Warta: Bugaj T - Dąbrowski, Kukla, Perliński, Wolski M., Wilk, Pluta P., W.D., Borek, Posak, Abresz oraz Bugaj K., Borowik D., Wołek D.

08.02  Warta - Ruch Chrzanowice  2: 0 (Warta: Wilk, Posak)

Warta: Pietrzyk - Dąbrowski, Bugaj M., Kukla, Wolski M., Wilk, Pluta P., Wołek D., W. D.,  Borek, Posak oraz Wolski D., Rakowski,  Perliński, Borowik D., Bugaj K., Bugaj T.

15.02   Rywal nie dojechał

16.02   Warta - Warta Pławno  1 : 0 (Warta: Borowik D.)

Warta: Bugaj K. - Dąbrowski, Wolski M., Bugaj M, Kałużny, Wilk, Posak, Wolski D., Wołek D., Borek M., Abresz oraz Borowik D.

ps. spotkanie zorganizowane "na szybko" wobec nierozegrania meczu w dniu 15.02

23.02   Victoria Żytno - Warta 3 : 4 (Warta: Wolski D. (2), Abresz, Posak

Warta: Dudek - Dąbrowski, Bugaj M., Kukla, Wolski M. - Wilk, Wolski D., Borowik D., Kałużny, Posak, Abresz oraz Rakowski, Bugaj K.

02.03   Warta - VIS Gidle  3: 2 (Warta: Abresz, Posak, Rakowski

Warta: Pietrzyk - Dąbrowski, Bugaj M., Kukla, Wolski M. -  Kałużny, Wilk, Gala K., Borowik D., Posak, Abresz oraz Rakowski, Wołek D., Bugaj K.

Nie dojechała. drużyna Płomienia Lgota Mała.

08.03   LKS Dobryszyce - Warta  1: 2 (Warta: Posak (2)

Warta: J.M. - Dąbrowski, Kałużny, Kukla, Wolski M. - Wołek D., Wilk, Pluta, Rakowski, Posak, Abresz oraz Borek, Borowik D., Bugaj K.

16.03   Mechanik Radomsko - Warta 3:1  (Warta: Kukla

Warta: Pietrzyk - Dąbrowski, Perliński, Kukla, Kałużny - Wilk, Bugaj K., Pluta, Borowik D. - Abresz, Posak  oraz Bugaj T.

22/23.03   start rundy (23.03 Sparta Szczekociny - Warta 16:00) ew. Victoria Woźniki (B klasa, gr. II Piotrków Trybunalski)

ps. zainteresowani reprezentowaniem barw naszej drużyny mogą kontaktować się z przedstawicielami klubu za pośrednictwem mail'a (kswartazawada@gmail.com) lub telefonicznie (numery w zakładce o klubie)

autor: ~Przeciwnik 2014-01-20 19:43:30

avatar Czyżby jakaś zagrywka taktyczna, że żadna drużyna z podokręgu Częstochowskiego :D ?

autor: ~Ja 2014-01-21 13:03:34

avatar Trochę nowości, ileż można ciągle z tymi samymi drużynami :) A patrząc na km to bliżej do tych drużyn niż tych z Częstochowy ;)

autor: ~Kuri 2014-03-02 22:23:57

avatar Widzę Panowie forma jest ;) wierze, że na lidze będzie podobnie i będą same zwycięstwa ;) pozdro chłopaki !

autor: ~~MaGiK1990 2014-03-03 22:10:47

avatar Z taką grą to aż dziwne to 14 miejsce w tabeli... powodzenia w rundzie rewanżowej.

autor: ~maro 2014-03-07 01:04:10

avatar oby nie spaść z wysokiego już w Szczekocinach bo rywale w sparingach,słabi :)