"Jak nie idzie to nie idzie"

• autor: Kristoffer1980, 2014-05-04 21:19

Po dwóch bramkach strzelonych z rzutów karnych druzyna Płomienia wywiozła ze Stadionu Leśnego komplet punktów.

Galeria zdjęć

warta-plomien-cz-5515716.jpg warta-plomien-cz-5515717.jpg warta-plomien-cz-5515719.jpg

herb Płomień Częstochowa
Warta Zawada   Płomień Częstochowa

2014-05-04, 17:00

herb Warta Zawada Informacje o kadrze Warta Zawada

1. Rakowski Łukasz
2. Dąbrowski Andrzej kapitan
3. Kukla Marcin
4. Wolski Michał
5. Perliński Łukasz
6. Piotr Pluta żółta kartka  zmiana 55" Kałużny Dariusz
7. Wilk Paweł
8. Wołek Dominik
9. Posak Jakub  zmiana 85" Wolski Daniel
10. Borek Mateusz  zmiana 65" Bugaj Mariusz
11. Abresz Adrian

herb Warta Zawada Zawodnicy rezerwowi Warta Zawada

1. Borowik Damian

Pierwsza połowa to delikatna przewaga gości (grali z wiatrem). W pierwszych 30-tu minutach goście prezentowali się nieznacznie lepiej jednak poza bardzo niecelnymi strzałami z dystanu to nie potrafili poważniej zagrozić bramce strzeżonej przez Łukasza Rakowskiego (D. Pietrzyk nie mógł wystąpic z przyczyn zawodowych). Jednak w ostatnim kwadransie pierwszej połowy zawodnicy Warty sprezentowali gościom dwa rzuty karne. W pierwszym przypadku w niegroźnej sytuacji (rejon narożnika pola karnego, sytuacja 3 zawodników Warty wobec 1 gracza Płomienia) Kuba Posak niefortunie trafił w stopę rywala, krzyk i sędzia wskazauje na "wapno". W drugiej sytuacji, przy próbie dośrodkowania niemal z końcowej linii boiska piłka została nastrzelona na rękę Łukasz Pelińskiego (przed bramką nie było żadnego rywala). Oba rzuty karne zostały wykorzystane przez A. Pidzika.

Druga połowa to już zdecydowna przewaga Warty. Niestety gospodarze nie wykorzystali żadnej z trzech bardzo dogodnych sytuacji (sam na sam z bramkarzem Płomienia) oraz w kilku innych zabrakło im precyzji w wykończeniu (strzały niecelne). Należy podkreślić, że drużyna Płomienia w całym meczu oddała dwa celne strzały ... z rzutow karnych. Niestety były to strzały na wagę 3 punktów.

Fotorelacja ze spotkania zostanie opublikowna w najbliższych dniach

autor: ~kibic 2014-05-04 23:19:19

avatar Płomień z taką grą o okręgówce może pomarzyć,Warta choć do przerwy przegrywała po dwóch słusznych karnych powinna to spotkanie bynajmniej zremisować,Płomień zagrał bardzo słabo,Warta miała pecha z tymi karnymi i straciła ważne trzy oczka.

autor: ~kibic 2014-05-04 23:20:30

avatar i dziwi mnie tylko to że w Warcie nie gra Wolski,może nie wiem nie trenuje ale "gracz X" (mod. K) jest o wiele słabszy nawet trenując...

autor: ~Ja 2014-05-06 12:43:55

avatar Trener często podejmuje kontrowersyjne decyzje a pozytywnych efektów w tym nie widać

autor: ~coach 2014-05-06 13:02:52

avatar trene się nie nadaje,zmiany beznadziejne Za napastnika (Borka) , wchodzi obońca przy wyniku 0-2,Wolski wchodzi na 5 minut za jednego z najlepszych zawodników,masakra.

autor: ~Obiektywnie 2014-05-07 08:23:27

avatar Ogolnie to krawiec tak kroi na ile mu materiału starczy. W tym sezonie mamy mega problem z obsada bokow pomocy (zwlaszcza gdy nie bylo Krychy i Wola). Dlatego Pazdzioch (Bugaj) w tej rundzie grywa na boku pomocy. Zmieniajac Kamaza (Borek) podmienil pozycje z Bonkiem, ktoremu zawsze marzyl sie atak a nie bok pomocy (inna sprawa, ze stac go na lepsza gre). Co do Kuby to sam prosil o zmiane ze wzgledu na uraz. Wolo mial dluga przerwe w treningach (uraz) - jednak teraz powinien grywac coraz dluzej.