Prima Aprilis: Zmiana na stanowisku trenera

• autor: RksCz-wa1921, 2015-04-01 12:39

W związku ze słabą postawą zespołu w sparingach oraz utracie pewnych dwóch punktów z rezerwami GLKS-u, Zarząd Klubu KS Warta Zawada podjął natychmiastową decyzję o zwolnieniu ze stanowiska trenera pierwszego zespołu Pawła Wilka.

Zarząd KS Warta Zawada ma przyjemność poinformować, że nowym szkoleniowcem drużyny zostanie Karol Gałus.Gałus był już trenerem Warty, a sukcesy, które osiągnął wraz z naszą drużyną, skłoniły Zarząd do ponownego zatrudnienia tego trenera.

Aby zapewnić komfortową pracę nowemu trenerowi, Zarząd, w zamian za awans do A-klasy, wypłaci mu wysokie honorarium. Karol Gałus swoją pracę zaczyna od dziś.

Byłemu już trenerowi Pawłowi Wilkowi dziękujemy za wkład pracy, który włożył w rozwój Klubu i życzymy sukcesów już tylko na jednym polu - w środku pola.

Nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia w pracy!

Akt. Oczywiście był to żart prima-aprilisowy. Wszystkie etaty w Warcie są zajęte.

autor: ~jarek 2015-04-01 19:31:17

avatar dobre dobre :D